Menu
Producenci

Podkłady medyczne

W przypadku pacjentów czasowo lub trwale unieruchomionych kluczową kwestią jest dbanie o zachowanie czystości w miejscu ich odpoczynku. Doskonale sprawdzą się do tego podkłady medyczne jednorazowego użytku, które mamy w ofercie. To artykuły higieniczne wyróżniające się dużą chłonnością i trwałością. Dostępne w rolce nadają się np. na łóżko lub do innych zastosowań. Zapraszamy do zamawiania tego typu produktów w naszym sklepie internetowym!

Podkład medyczny ELLIS 4244 80m/50cm 1 rolka delikatny miękki, celuloza Podkład medyczny ELLIS 4244 80m/50cm 1 rolka delikatny miękki, celuloza
Producent: Lamix
Cena:

22,55 zł

Cena regularna: 25,05 zł

Najniższa cena: 22,55 zł

Cena netto: 20,88 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Podkład medyczny ELLIS 4251 80m/60cm  1 rolka delikatny miękki, celuloza Podkład medyczny ELLIS 4251 80m/60cm 1 rolka delikatny miękki, celuloza
Producent: Lamix
Cena:

26,95 zł

Cena regularna: 29,94 zł

Najniższa cena: 26,95 zł

Cena netto: 24,95 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Podkład medyczny ELLIS 4268 50m/50cm 1 rolka miękki i delikatny, celuloza Podkład medyczny ELLIS 4268 50m/50cm 1 rolka miękki i delikatny, celuloza
Producent: Lamix
Cena:

16,87 zł

Cena regularna: 18,75 zł

Najniższa cena: 16,87 zł

Cena netto: 15,62 zł

  • promocja
Podkład medyczny ELLIS 4275 50m/60cm 1 rolka miękki i delikatny celuloza Podkład medyczny ELLIS 4275 50m/60cm 1 rolka miękki i delikatny celuloza
Producent: Lamix
Cena:

20,12 zł

Cena regularna: 22,35 zł

Najniższa cena: 20,12 zł

Cena netto: 18,63 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja

Kiedy najlepiej sprawdzają się podkłady medyczne?

Usuwanie zanieczyszczeń w postaci płynnej jest efektywne w przypadku wykorzystania materiałów szybko absorbujących ciecze. Tym wyróżniają się proponowane podkłady higieniczne. Mają one zastosowanie przede wszystkim przy opiece medycznej nad osobami, które ze względu na swój stan zdrowia są pozbawione możliwości poruszania się poza łóżkiem do rekonwalescencji.

Wspomniane artykuły, które sprzedajemy w wygodnych w użyciu rolkach, zapewniają doskonałą ochronę łóżek, foteli, siedzisk w wózkach inwalidzkich, a także leżanek w gabinetach lekarskich. Świetnie sprawdzają się przy obsłudze higienicznej szpitali, przychodni i innego rodzaju placówek przyjmujących pacjentów tymczasowo bądź permanentnie unieruchomionych.

Oprócz tego oferowane podkłady medyczne w rolce mają zastosowanie np. w restauracjach czy hotelach. Służą do zabezpieczania powierzchni przed zabrudzeniem nieczystościami w formie płynnej. Nieprzemakalne artykuły higieniczne są ponadto wykorzystywane przez specjalistów zajmujących się masażem. Używają ich także lekarze prowadzący gabinety weterynaryjne oraz dentystyczne. Wspomniane materiały są też zamawiane przez domy opieki.

Dostępne w naszym sklepie internetowym produkty Ellis, takie jak podkłady medyczne w rolce na łóżko, są nieprzemakalne. Dzięki nim w danym miejscu można bez problemu utrzymać sterylność oraz czystość. Ma to kluczowe znaczenie m.in. przy przeprowadzaniu różnego rodzaju zabiegów. Używanie ich pozwala uniknąć problemów np. z występowaniem niepożądanych powikłań pojawiających się przy braku odpowiedniej ochrony przed bakteriami. Zapraszamy do składania zamówień!

  • Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl