Menu
Producenci

Dozowniki do papieru toaletowego

Wbrew pozorom to nie wyposażenie w postaci mebli czy też urządzeń świadczy o funkcjonalności i wysokiej estetyce pomieszczenia, lecz dodatki, które się w nim znajdują. Choć często pozostają w cieniu, bez nich bardzo trudno jest sobie wyobrazić wiele prozaicznych czynności. Właśnie idealnie w tę koncepcję wpisują się podajniki papieru toaletowego. Genialne w swojej prostocie rozwiązania, o których często myślimy w sytuacji, gdy ich brakuje. Warto jednak uprzedzić zdziwienie domowników, zaproszonych gości czy też klientów prowadzonego przez siebie biznesu i wyposażyć się w te praktyczne akcesoria, ułatwiające wszystkim osobom korzystanie z łazienki lub toalety. W asortymencie Centrum Higieny Efekt znalazło się kilka modeli, które mogą zostać wykorzystane zarówno w domowych warunkach, jak i w obiektach użyteczności publicznej.

Podajnik do papieru toaletowego jumbo Lamix Cliver 0956 Podajnik do papieru toaletowego jumbo Lamix Cliver 0956
Producent: Lamix
Cena:

70,57 zł

Cena regularna: 78,41 zł

Najniższa cena: 74,49 zł

Cena netto: 57,37 zł

  • promocja
Podajnik na papier Jumbo ABS biały Podajnik na papier Jumbo ABS biały
Producent: Marka własna
Cena:

48,59 zł

Cena regularna: 53,99 zł

Najniższa cena: 53,99 zł

Cena netto: 39,50 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Podajnik do papieru toaletowego ELLIS 1144 biały Podajnik do papieru toaletowego ELLIS 1144 biały
Producent: Lamix
Cena:

80,43 zł

Cena regularna: 89,37 zł

Najniższa cena: 80,43 zł

Cena netto: 65,39 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja

Dozowniki na papier toaletowy do prywatnych oraz publicznych łazienek

Dostępne w naszej ofercie rozwiązania sprawdzą się praktycznie we wszystkich rodzajach toalet. Każdy dozownik na papier toaletowy został zaprojektowany w niezwykle przemyślany sposób, co ułatwia znacznie jego obsługę. Warto zaznaczyć, że prezentowane podajniki to przede wszystkim akcesoria, które wpływają na poziom higieny w pomieszczeniu sanitarnym. Dozowanie papieru toaletowego zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii oraz drobnoustrojów chorobotwórczych. Większość znajdujących się w asortymencie modeli posiada na każdej stronie obudowy w dolnej jej części grzebienie, które umożliwiają swobodne odrywanie listków. W celu zapobiegnięcia przed kradzieżą każdy pojemnik na papier toaletowy został wyposażony w zamykaną na kluczyk pokrywę, co jednocześnie sprawia, że wymiana jednej rolki na drugą jest bardzo prosta.

Wykorzystanie podajników na papier toaletowy zwiększa estetykę pomieszczenia

Prezentowane w asortymencie akcesoria to nie tylko produkty zwiększające funkcjonalność toalety lub łazienki, ale także artykuły podnoszące poziom estetyki wnętrza. Utrzymanie odpowiedniej higieny pomieszczenia poprzez zamontowanie podajników na papier jest jednym z kluczowych założeń ich umieszczenia. Dzięki wprowadzeniu pojemników do wystroju można kontrolować wykorzystywanie papieru toaletowego i zapobiegać jego marnotrawstwu. Tradycyjne dozowniki pozwalają na umieszczenie jednej rolki o standardowych wymiarach. Prezentowane pojemniki dostępne są w naszym asortymencie w dwóch kolorach: białym oraz srebrnym, więc bez problemu można je wkomponować w toalety lub łazienki urządzone w każdym stylu.

  • Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl