Menu
Producenci

Papiery toaletowe jumbo

Prezentujemy wydajny i ekologiczny papier toaletowy jumbo biały oraz szary. Jest to artykuł higieniczny niezbędny w lokalach komercyjnych i zakładach pracy o dowolnym profilu. Każda rolka składa się z dużej liczby kilkuwarstwowych listków, dlatego gwarantujemy komfort użytkowania. Klienci mają do dyspozycji towary w opakowaniach o rozmaitym rozmiarze, więc łatwo można dopasować zamówienie do aktualnych potrzeb. Wyroby wykonano na bazie bezpiecznych, naturalnych tworzyw m.in. celulozy.

Centrum Higieny Efekt specjalizuje się w sprzedaży artykułów do biura i lokali o rozmaitym profilu działalności. W naszej ofercie znajduje się papier toaletowy jumbo w wersji białej oraz szarej, który jest delikatny, solidny i bardzo wydajny. Do dyspozycji klientów oddaliśmy wyroby w opakowaniach zawierających od 6 do 12 rolek, można zamówić również pojedyncze sztuki towaru w konkurencyjnej cenie. Ze względu na dużą ilość listków w produkcie można wykorzystać go w toaletach publicznych o dużym natężeniu ruchu.

Jumbo – papier toaletowy biały i szary

Prezentujemy artykuły higieniczne o wysokiej jakości wykonania, które znajdą szerokie zastosowanie w biznesie. Papier toaletowy jumbo szary można zamówić w bardzo okazyjnej cenie i polecamy go szczególnie do użytku dla pracowników firmy. Z kolei nieco droższy, ale też bardziej estetyczny wariant biały idealnie nadaje się do toalet publicznych w galeriach handlowych, restauracjach czy lokalach usługowych. Niezależnie od wersji, na którą zdecyduje się klient, gwarantujemy maksimum zadowolenia z zamówionego towaru.

Prezentowane tutaj papiery toaletowe jumbo (białe i szare) ze względu na imponującą wydajność pozwolą każdej firmie zaoszczędzić na kosztach artykułów higienicznych. W przypadku stosowania ich w toaletach publicznych zalecamy wykorzystanie specjalnych pojemników przemysłowych zamykanych na kluczyk. Takie dozowniki pozwalają bowiem zmniejszyć zużycie listków oraz chronią przed ewentualnymi kradzieżami. Zachęcamy do składania zamówień na więcej sztuk produktu, wówczas można liczyć na bezpłatną dostawę.

  • Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl